This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

Kursy włoskiego z gwiazdami, Włoski z Paolem

Posted by kursyjezykowe Lipiec - 21 - 2019 0 Comment

Kursy z gwiazdami, Włoski z Paolem to:

Nowy kurs dla samouków z udziałem Paolo Cozzy - popularnej gwiazdy telewizyjnej. Przeznaczony jest dla osób, które próbowały już uczyć się włoskiego, a teraz pragną szybko podnieść swoje umiejętności komunikacyjne w tym języku.

Kurs z gwiazdami, Włoski z PaolemKurs składa się z 26 unitów, każdy rozpoczyna się włoskim dialogiem, który jest odcinkiem pasjonującej opowieści o przygodach we Włoszech młodej Polki Małgorzaty. Oprócz historii fabularnej każdy unit zawiera odpowiedni materiał gramatyczny i leksykalny, a także opowieści o kraju samego Paola.

Nacisk położony na praktyczne umiejętności językowe, zwłaszcza rozumienie tekstu mówionego i mówienie

  • 26 lekcji obejmujących słuchowisko w języku włoskim, słowniczki, gramatykę, ćwiczenia z kluczem oraz treningi na mówienie
  • opracowany przez zespół doświadczonych dydaktyków i konsultantów
  • dla początkujących i średnio zaawansowanych
 Poznaj szczegóły