Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

Szwedzki. Krok dalej – audio kurs + ebook

Posted by kursyjezykowe Listopad - 26 - 2018 0 Comment

Kurs Szwedzki. Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość szwedzkiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs Szwedzki. Krok dalej uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, Szwedzki. Krok dalej - audio kurs + ebookmieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale audio kursu znajdują się ciekawostki na temat szwedzkiej kultury i obyczajów.

Książka (160 stron) zawiera 18 lekcji tematycznych, gramatykę z ćwiczeniami, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian czasowników nieregularnych.

Wysokiej jakości nagrania (227 minut) pozwalają osłuchać się z językiem szwedzkim, poznać jego melodię oraz prawidłowy szwedzki akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi  wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Szwedów. Uczysz się szwedzkiego bez konieczności zaglądania do książki!

Poznaj szczegóły

Audio kurs Szwedzki. Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Szwedzki. Kurs podstawowy.