This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

Deutsch Positiv to nie tylko pozytywna dawka emocji, ale przede wszystkim pozytywne efekty i sprawdzona skuteczność!

Już teraz dostępny jest kurs niemieckiego, oparty na innowacyjnej metodzie nauki języków obcych SPE (Simple Perfekt English), stworzonej przez Martę Chłodnicką i zastosowanej w swoim autorskim kursie języka angielskiego. 

Postanowiliśmy wykorzystać metodę SPE również do stworzenia autorskiego kursu języka niemieckiego. Już teraz będziesz mógł sprawdzić, że niemieckiego może nauczyć się każdy, niezależnie od tzw. predyspozycji językowych.

Deutsch Positiv - Internetowy kurs niemieckiego dla początkującychJeśli dotychczas nie trafiłeś na odpowiednią metodę nauki języka niemieckiego, a co gorsze, jeśli zostałeś zniechęcony nudnymi, niezrozumiałymi lekcjami, z których zapamiętałeś głównie znużenie i chaos, kurs Deutsch Positiv będzie dla Ciebie wspaniałą odmianą i szansą na osiągnięcie sukcesu!

Czas raz na zawsze pożegnać negatywne przekonania dotyczące żmudnej i trudnej nauki niemieckiego!

Nauka języka obcego nie musi być stresująca i nużąca, powinna wzmacniać pozytywne emocje i budować przekonanie, że i Ty jesteś w stanie go opanować!

Na czym polega nauka na kursie Deutsch Positiv?

Kurs podzielony jest na 15 lekcji tematycznych. Podczas każdej z nich nauczysz się przydatnych zwrotów i wyrażeń, a także przyswoisz najczęściej używane formy gramatyczne. Dzięki takiemu podziałowi wystarczy minimum dobrych chęci z Twojej strony, by w dokładnie 15 dni przerobić materiał kursu, bez względu na poziom, z którego zaczynasz!

Pracując z kursem metodą SPE masz wrażenie, że pracujesz ze swoim indywidualnym nauczycielem, który tłumaczy Ci kolejne zagadnienia, a bezstresowa atmosfera kursu, prosty język, liczne obrazki i zdjęcia, tabelki i diagramy, dialogi i scenki sytuacyjne oraz żywy język sprawiają, że szybko przyswajasz informacje – gdyż się dobrze przy tym bawisz Uśmiech

Uczysz się we własnym tempie, odsłuchujesz nagrania tyle razy, ile potrzebujesz, powtarzasz ćwiczenia i słownictwo kiedy chcesz – bo uczysz się dla siebie!

Czy nauczę się niemieckiego w 15 dni?

Oczywiście że nie! Nie oczekuj cudów. Autorka kursu zauważyła jednak, że 15 dni to optymalny czas na przerobienie całości kursu na danym poziomie. Każda z 15 lekcji stanowi odrębną całość, dlatego też idealnie jest przerabiać jedną lekcję dziennie.

Możesz jednak uczyć się wolniej, lub szybciej – Twój dostęp do kursów nie wygaśnie po 15 dniach, masz go na stałe, więc zawsze będziesz mógł wrócić do przerobionych materiałów – nawet po 10 latach Uśmiech

Jak od dziś będzie wyglądać Twoja nauka?

Każdy poziom kursu podzielony jest na 15 lekcji zakończonych testem sprawdzającym Twoje postępy w nauce. Lekcje podzielone są na części teoretyczne, z których nauczysz się najistotniejszych reguł. Niestety minimum teorii trzeba w każdym języku przyswoić, ale przygotowaliśmy ją dla Ciebie w ciekawej i lekkostrawnej formie, by ułatwić Ci naukę. W ramach teorii znajdziesz również elementy praktyczne związane z wymową lub wypowiedzi do wysłuchania. Ten sposób nauki zapewne przypadnie Ci do gustu, bowiem znacznie przyspiesza przyswajanie nowych zwrotów i wpływa pozytywnie na rozwój Twoich umiejętności komunikacyjnych.

Przy każdej lekcji znajdziesz także zestaw interaktywnych ćwiczeń, które pozwolą Ci sprawdzić i przećwiczyć w praktyce opanowaną wiedzę. Do Twojej dyspozycji jest także krótka i praktyczna ściąga, zawierająca kwintesencję całej lekcji w pigułce. Możesz ją wydrukować i powtarzać w każdej wolnej chwili.

—————————————————————————————

GWARANCJA SATYSFAKCJI

 Zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo zakupu. Nie decyduj teraz, czy ten kurs jest dla Ciebie - wypróbuj go zupełnie bez ryzyka. Nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać nową umiejętność – znajomość języka niemieckiego

Jeśli po ukończeniu kursu dojdziesz do wniosku, że nie przyniósł on Ci oczekiwanych korzyści, zwrócimy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.

Masz na to moją osobistą gwarancję.

Nauka niemieckiego

——————————————————————————————

Jakie umiejętności zdobędziesz dzięki kursowi Deutsch Positiv i czego konkretnie się nauczysz?

Niemiecki poznasz podstawowe zwroty grzecznościowe

Niemiecki będziesz potrafił mówić o sobie, swoim pochodzeniu, rodzinie, wieku

Niemiecki poznasz nazwy krajów oraz języki, jakimi posługują się ich mieszkańcy

Niemiecki nauczysz się określać zawody w języku niemieckim

Niemiecki będziesz potrafił podawać godziny

Niemiecki poznasz dni tygodnia i nazwy miesięcy, pory roku, kierunki geograficzne świata

Niemiecki nauczysz się słownictwa, którego będziesz mógł użyć do opisywania swojego dnia

Niemiecki nauczysz się opisywać wnętrze domu, mieszkania (poznasz słownictwo związane z wyposażeniem domu oraz sprzętem domowym)

Niemiecki poznasz słownictwo związane z posiłkami i żywnością, nauczysz się opisywać co jesz na śniadanie, obiad i kolację

Niemiecki nauczysz się opisywać pogodę

Niemiecki poznasz kolory

Niemiecki poznasz słownictwo związane z częściami ciała człowieka poznasz nazwy chorób, specjalności lekarskich i inne przydatne słownictwo, które będzie Ci pomocne podczas wizyty u lekarza, a także wyrażenia, które będziesz mógł użyć w aptece

Niemiecki poznasz słownictwo związane z prowadzeniem zdrowego stylu życia

Niemiecki nauczysz się prowadzić dialogi podczas zakupów w sklepie

Niemiecki będziesz potrafił opisać swoje hobby

Niemiecki dowiesz się, jakiego słownictwa użyć, aby poinstruować kogoś jak dojść w dane miejsce lub samemu zapytać o drogę za granicą

Poznaj szczegóły