This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

FISZKI audio – język hiszpański – Konwersacje

Posted by kursyjezykowe Sierpień - 5 - 2019 0 Comment

FISZKI – język hiszpański „Konwersacje” w wersji audio powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka hiszpańskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku.

Dzięki fiszkom, w których nagrano 700 słów i zwrotów każdy będzie w stanie przełamać FISZKI audio (mp3 do pobrania) język hiszpański - Konwersacjebarierę i zacząć mówić - płynnie, spontanicznie i bez kompleksów. Hasła dobrano tak, by były uniwersalne i można je było wykorzystać zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych. „Osłuchanie się” z ich wymową pozwoli na pozbycie się kompleksów i nabranie pewności siebie. A zatem zacznij mówić… po hiszpańsku!

FISZKIjęzyk hiszpański „Konwersacje” w wersji audio zawierają 300 plików. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim – hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Poznaj szczegóły