This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

Słuchasz, rozumiesz, mówisz! Język francuski. Kurs mówienia dla początkujących to

Nowoczesny kurs dla samouków , którego celem jest nauczyć szybko tego, co najważniejsze na co dzień – skutecznego porozumiewania się w języku francuskim.

słuchasz rozumiesz mówisz francuski langenschaidtKurs został skonstruowany tak, można było korzystać z niego w dowolnym miejscu – w domu, w samochodzie, w sklepie, w pociągu lub na spacerze. Słuchasz, rozumiesz, mówisz pozwoli szybko pozbyć się psychologicznej bariery w mówieniu i opanować umiejętność swobodnej rozmowy w codziennych sytuacjach.

Kurs zawiera:
- 25 rozdziałów, a w każdym kontakt z ważną sytuacją komunikacyjną oraz słówka, frazy i zdania do wielokrotnego powtarzania
- niezbędne minimum gramatyki
- 3 płyty CD – ponad 200 minut nagrań w wykonaniu rodowitych Francuzów
- proste polecenia w języku polskim

Poznaj szczegóły