This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nauka języka obcego

kurs, audio kurs, książki, ebook, audiobook

W skład pakietu wchodzą kursy:

1. Hello – Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki

Niezbędnik skierowany głównie do osób dorosłych, które dopiero zaczynają naukę lub też chcą szybko powtórzyć wiadomości. To coś więcej niż rozmówki.

Pakiet 3 kursów językowych - Angielski Hello - audio kurs + ebook

Materiał zawiera najpotrzebniejsze, najczęściej używane słowa i zwroty w języku angielskim, niezbędne w życiu codziennym np. przy poznaniu nowej osoby, w sklepie, w hotelu, u lekarza.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello – Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki:

 • Nagranie MP3, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę
 • Jasno i prosto przedstawione zasady budowy zdań angielskich

2. Hello – Szybki angielski dla początkujących. Poziom 2. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki

Kurs jest skierowany głównie do osób, które zaczynają naukę lub osób średnio albo „lekko” zaawansowanych, które chcą szybko przypomnieć sobie najpotrzebniejsze słowa i zwroty w języku angielskim.

Nagranie MP3 pozwoli na szybkie osłuchanie się z językiem i zapamiętanie praktycznych wyrażeń używanych w codziennych konwersacjach np. w barze, na lotnisku, w pracy.

Poradnik, krok po kroku, w przejrzysty sposób wyjaśni podstawowe zasady budowania zdań i zwrotów w oparciu o angielskie czasy gramatyczne. Zapis wymowy jest przedstawiony w sposób najprostszy z możliwych – opiera się na polskim alfabecie.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello – Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki. Poziom 2:

 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Praktyczne słownictwo, niezbędne przy wyjazdach za granicę
 • Zasady czasów gramatycznych teraźniejszego, przeszłego i przyszłego wytłumaczone jasno i zrozumiale
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę
 • Słowniczek polsko – angielski w Ebooku, z „polskim” zapisem wymowy

 3. Hello – 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję – audio kurs + ebook

Niezbędnik, skierowany głównie do osób dorosłych, które już miały kontakt z językiem angielskim, do osób średnio lub „lekko” zaawansowanych, które chcą szybką przypomnieć sobie zwroty i słowa, niezbędne w codziennej komunikacji.

Materiał zawiera najczęściej używane, najpopularniejsze wyrażenia angielskie, niezwykle przydatne w życiu codziennym np. zwroty towarzyskie, w podróży, na lotnisku, pytanie o drogę, rozmowy telefoniczne.
Zwroty mogą Ci posłużyć jako wzory zdań. Zakładając, że masz już przyswojony podstawowy zasób słownictwa, ułożysz swoje własne wypowiedzi.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello – 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję:

 • Nagranie MP3, po polsku i po angielsku, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
 • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
 • Praktyczne słownictwo, niezbędne przy wyjazdach za granicę
 • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukę.

Rezultat: szybka, łatwa i skuteczna nauka praktycznego języka!

Poznaj szczegóły